Archive for the ‘Uncategorized’ Category

Filme – 18 februarie 2019

17 februarie 2019

09.00 – Warm Springs (2005) / HBO 3
09.00 – Bull Durham (1988) / Filmcafe
15.45 – Urechea acului (1981) / Filmcafe
15.55 – Cu drag, Simon (2018) / HBO
17.30 – Rețeaua de socializare (2010) / HBO 2
20.45 – John Carter (2012) / Film Now
23.20 – Incoruptibilii (1987) / Paramount

Reclame

Filme – 17 februarie 2019

16 februarie 2019

07.50 – În căutarea Tărîmului de Nicăieri (2004) / HBO
09.10 – Collateral Beauty: A doua șansă (2016) / Cinemax
10.10 – Evadatul (1993) / TNT
11.15 – Neînfricata Mulan (1998) / Antena 1
12.45 – Forrest Gump (1994) / TNT
14.45 – Sully: Miracolul de pe rîul Hudson (2016) / HBO
15.35 – Academia de Poliție (1984) / TNT
19.20 – Collateral Beauty: A doua șansă (2016) / Cinemax
23.10 – Dunkirk (2017) / HBO 3

Filme – 16 februarie 2019

15 februarie 2019

09.10 – Good Will Hunting (1997) / Cinemax
10.45 – Einstein și Eddington (2008) / HBO
11.20 – Antrenorul Carter (2005) / Paramount
13.30 – Am fost șaisprezece (1979) / Prima
13.35 – Cold Mountain (2003) / Cinemax 2
16.00 – Edge of Tomorrow: Prizonier în timp (2014) / HBO 3
18.05 – Truman Show (1998) / Cinemax 2
18.55 – Good Will Hunting (1997) / Cinemax
19.50 – Totul sau nimic (1992) / Cinemax 2
20.00 – Titanic (1997) / PRO TV
20.30 – Hoțul de cărți (2013) / PRO Cinema

Filme – 15 februarie 2019

14 februarie 2019

09.40 – Doamnele de la malul mării (2004) / TV1000
10.10 – Philadelphia (1993) / Cinemax 2
10.35 – Războiul lui Charlie (2007) / Film Now
13.00 – Chicago (2002) / Cinemax
15.20 – Inteligență artificială (2001) / Cinemax 2
16.25 – Prinde-mă! Dacă poți! (2002) / Cinemax
17.50 – Imperiul soarelui (1987) / TNT
20.30 – Coco (2017) / HBO
21.00 – Salvaţi soldatul Ryan (1998) / TNT
22.15 – Nașul III (1990) / PRO Cinema

Filme – 14 februarie 2019

13 februarie 2019

09.20 – Omul spectacol (2017) / HBO 3
19.05 – Chicago (2002) / Cinemax
19.25 – Philadelphia (1993) / Cinemax 2
20.30 – Am fost șaisprezece (1979) / Prima
20.30 – Avatar (2009) / PRO Cinema
20.30 – Forma apei (2017) / HBO 2
21.00 – Patru nunți și o înmormîntare (1994) / TNT
23.20 – Nașul II (1974) / Cinemax 2
23.25 – Pacientul englez (1996) / TNT

Filme – 13 februarie 2019

12 februarie 2019

10.25 – Scandalul Larry Flynt (1996) / Cinemax 2
13.05 – Vînătoarea lui Octombrie Roșu (1990) / TNT
13.55 – În mijlocul furtunii (2009) / HBO 3
15.50 – Calul de luptă (2011) / TNT
17.45 – Omul spectacol (2017) / HBO 3
21.00 – Matrix (1999) / TNT
22.15 – Insula Shutter (2010) / PRO Cinema

Filme – 12 februarie 2019

11 februarie 2019

09.45 – Agora (2009) / Filmcafe
11.10 – Apă pentru elefanți (2011) / HBO
11.20 – Wall-E (2008) / HBO 2
14.25 – Nixon (1995) / HBO 3
15.45 – Coco (2017) / HBO 2
16.25 – E.T. Extraterestrul (1982) / Film Now
18.10 – Forrest Gump (1994) / TNT
19.20 – Scandalul Larry Flynt (1996) / Cinemax 2
21.30 – Pulp Fiction (1994) / Cinemax 2
22.25 – Rețeaua de socializare (2010) / HBO 2

Filme – 11 februarie 2019

11 februarie 2019

10.00 – Batalia pentru Anglia (1969) / Cinemax
10.30 – Frida (2002) / Cinemax 2
11.25 – Viața e frumoasă (1998) / Paramount
12.15 – Pacientul englez (1996) / TNT
13.10 – Forma apei (2017) / HBO 3
13.55 -Chiulangiul (1986) / Paramount
14.45 – Rocky Balboa (2006) / PRO Cinema
15.40 – Evadatul (1993) / TNT
15.50 – Povestea (2018) / Cinemax
17.25 – Legea Pămîntului (1999) / HBO 2
18.15 – Vînătoarea lui Octombrie Roșu (1990) / TNT

Filme – 10 februarie 2019

9 februarie 2019

07.55 – Ferdinand (2017) / HBO
07.55 – Epoca de gheață (2002) / Film Now
08.10 – Tora! Tora! Tora! (1970) / TNT
08.55 – Interstellar: Călătorind prin univers (2014) / Cinemax
10.00 – Rocky Balboa (2006) / PRO TV
11.10 – Calul de luptă (2011) / TNT
11.25 – Strania poveste a lui Benjamin Button (2008) / HBO
16.15 – Orele (2002) / Cinemax
16.50 – Antrenorul Carter (2005) / Paramount
16.55 – Raport special (2002) / Cinemax 2
18.10 – Interstellar: Călătorind prin univers (2014) / Cinemax
20.10 – Moromeții (1987) / TVR 2
20.20 – Cu toții sunt bine (2009) / TV1000
20.30 – Dispărută fără urmă (2007) / HBO 2

Filme – 9 februarie 2019

8 februarie 2019

08.40 – Viața e frumoasă (1998) / Paramount
13.05 – Rațiune și simțire (1995) / Cinemax
16.05 – Descendenții (2011) / HBO 3
16.20 – Dunkirk (2017) / HBO
20.00 – Poveste din Bronx (1993) / Prima
21.30 – Valurile Dunării (1960) / Digi24
23.05 – Capote (2005) / HBO 2

Filme – 8 februarie 2019

7 februarie 2019

08.50 – Îndoiala (2008) / Cinemax 2
09.20 – Vîrsta inocenței (1993) / HBO
10.10 – Englezul care a urcat o colină, dar a coborît un munte (1995) / Paramount
11.45 – Robin Hood, prințul hoților (1991) / TNT
12.15 – Octav (2017)
13.30 – Warm Springs (2005) / HBO 3
14.10 – Monty Python – Înţelesul vieţii (1983) / Film Now
14.45 – Tora! Tora! Tora! (1970) / TNT
16.55 – E.T. Extraterestrul (1982) / TV1000
17.15 – The Accountant: Cifre periculoase (2016) / HBO 3
17.35 – Îndoiala (2008) / Cinemax 2
17.45 – Pacientul englez (1996) / TNT
18.00 – Rugină și oase (2012) / HBO
22.05 – În căutarea Tărîmului de Nicăieri (2004) / HBO 2
22.30 – Nașul II (1974) / PRO Cinema

Filme – 7 februarie 2019

6 februarie 2019

09.05 – Erin Brockovich (2000) / Film Now
12.10 – Philadelphia (1993) / Cinemax
13.15 – Indiana Jones și Ultima cruciadă (1989) / PRO Cinema
14.15 – Coco (2017) / HBO 2
14.55 – Wall Street (1987) / TNT
15.25 – Robin Hood, prințul hoților (1991) / Paramount
15.45 – Elisabeth (1998) / TV1000
19.50 – O fată de milioane (2004) / TV1000
20.00 – Vîrsta inocenței (1993) / HBO
20.30 – Greu de ucis (1988) / Paramount
23.30 – Nașul (1972) / Cinemax 2

Filme – 6 februarie 2019

5 februarie 2019

12.30 – Jackie Brown (1997) / Cinemax 2
13.25 – Sully: Miracolul de pe rîul Hudson (2016) / HBO
13.45 – Robin Hood, prințul hoților (1991) / TNT
15.40 – Edge of Tomorrow: Prizonier în timp (2014) / HBO 3
16.20 – Erin Brockovich (2000) / Film Now
20.10 – E.T. Extraterestrul (1982) / TV1000
21.00 – Ofițer și gentleman (1982) / Diva
21.00 – Philadelphia (1993) / Cinemax
22.00 – Culoarul Morții (1999) / TV1000
22.40 – The Accountant: Cifre periculoase (2016) / HBO
23.10 – Munchen (2005) / Cinemax 2
23.30 – Elicopter la pămînt! (2001) / TNT

Filme – 5 februarie 2019

5 februarie 2019

11.10 – Dunkirk (2017) / HBO
11.10 – Mic dejun la Tiffany (1961) / Paramount
13.35 – Agora (2009) / Filmcafe
13.45 – Indiana Jones și Căutătorii arcei pierdute (1981) / PRO Cinema
13.45 – Viața e frumoasă (1998) / Paramount
14.35 – Masca lui Zorro (1998) / HBO 3
15.25 – Bătălia din Ardeni (1965) / TNT
15.30 – Collateral Beauty: A doua șansă (2016) / Cinemax
16.15 – Englezul care a urcat o colină, dar a coborît un munte (1995) / Paramount
20.30 – Biutiful (2010) / Paramount
21.30 – Jackie Brown (1997) / Cinemax 2

Filme – 4 februarie 2019

4 februarie 2019

09.30 – Descendenții (2011) / HBO 3
11.05 – În căutarea Tărîmului de Nicăieri (2004) / HBO
11.45 – Coco (2017) / HBO 2
12.50 – Evadatul (1993) / Film Now
15.10 – Evadatul (1993) / Filmcafe
16.00 – Indiana Jones și Căutătorii arcei pierdute (1981) / PRO Cinema
17.35 – Robin Hood, prințul hoților (1991) / Paramount
19.10 – Dunkirk (2017) / HBO
18.25 – Wall Street (1987) / TNT
21.50 – Cu ochii larg închiși (1999) / Film Now
22.35 – The Accountant: Cifre periculoase (2016) / HBO 3

Filme – 3 februarie 2019

2 februarie 2019

09.55 – E.T. Extraterestrul (1982) / TV1000
10.40 – Închisoarea îngerilor (1994) / TNT
13.10 – Aurel Vlaicu (1977) / TVR 2
14.45 – O fată de milioane (2004) / TV1000
17.10 – Chicago (2002) / Cinemax
18.25 – Rețeaua de socializare (2010) / HBO 2
20.10 – Pădureanca (1986) / TVR 2
21.00 – Dispărută fără urmă (2007) / TNT
22.20 – Ofițer și gentleman (1982) / Diva
22.30 – Sully: Miracolul de pe rîul Hudson (2016) / HBO 2
23.10 – Forma apei (2017) / HBO 3

Filme – 2 februarie 2019

2 februarie 2019

09.25 – Strania poveste a lui Benjamin Button (2008) / HBO 2
09.35 – Coco (2017) / HBO 3
10.20 – Familia Tenenbaum (2001) / Cinemax
15.20 – Batalia pentru Anglia (1969) / Cinemax
15.30 – Ratatouille (2007) / Disney Channel
15.40 – Evadatul (1993) / Filmcafe
15.45 – Robin Hood, prințul hoților (1991) / TNT
20.00 – Rugină și oase (2012) / HBO
21.30 – Valurile Dunării (1960) / Digi24
22.00 – Greu de ucis (1988) / Paramount

Filme – 1 februarie 2019

31 ianuarie 2019

09.50 – Neînfricată (2012) / HBO
09.55 – Viața e frumoasă (1998) / TNT
11.25 – Wall Street (1987) / HBO
12.20 – Închisoarea îngerilor (1994) / TNT
13.30 – Edge of Tomorrow: Prizonier în timp (2014) / HBO 3
15.05 – Strania poveste a lui Benjamin Button (2008) / HBO 2
16.35 – Agora (2009) / Film Now
19.10 – Familia Tenenbaum (2001) / Cinemax
21.00 – Walesa (2013) / TVR 1
21.00 – Ofițer și gentleman (1982) / Diva
21.00 – Elicopter la pămînt! (2001) / TNT
21.30 – Ratatouille (2007) / Disney Channel
22.00 – Strălucirea eternă a minţii neprihănite (2004) / TV1000
22.15 – Nașul (1972) / PRO Cinema

Filme – 31 ianuarie 2019

30 ianuarie 2019

08.35 – Coco (2017) / HBO
11.00 – Ultimul Mohican (1992) / TV1000
21.10 – Kill Bill: Vol. 1 (2003) / Cinemax
22.00 – In Bruges (2008) / TV1000
22.50 – Kill Bill: Vol. 2 (2004) / Cinemax
23.20 – Rețeaua de socializare (2010) / HBO
23.40 – Salvaţi soldatul Ryan (1998) / TNT

Filme – 30 ianuarie 2019

29 ianuarie 2019

10.15 – Undeva, cîndva în Vest (1968) / TNT
12.10 – Interstellar: Călătorind prin univers (2014) / Cinemax
12.40 – Raport special (2002) / Cinemax 2
12.40 – Rătăciți printre cuvinte (2003) / Film Now
13.40 – Vînătoarea lui Octombrie Roșu (1990) / TNT
17.35 – Cartea lui Eli (2010) / Filmcafe – România Evanghelică
18.15 – Coco (2017) / HBO
20.10 – Rocco și frații săi (1960) / TVR 2
23.15 – Dunkirk (2017) / HBO 2